Volné pracovní pozice v organizaci LECCOS, z.s.

LECCOS, z.s., organizace, poskytující sociální služby pro děti, mládež a rodiny s dětmi, přijme do svého týmu pracovníky na následující pozice:

  • sociální pracovník/pracovnice
    • Jedná se o převážně terénní práci v Sociálně-aktivizačních službách pro rodiny s dětmi, na plný nebo částečný úvazek. Sídlo organizace je v Českém Brodě, působíme na Českobrodsku, Kolínsku a Říčansku Vyžadujeme vzdělání dle zák. 108/2006 Sb., o sociálních službách, aktivní řízení automobilu, praxe  v oboru je výhodou. Nabízíme pružnou pracovní dobu a částečně možnost práce z domova. Životopis a motivační dopis mohou zájemci posílat na e-mail petr@leccos.cz, více se o nás dozvíte na www.leccos.cz. Do Českého Brodu je dobré spojení vlakem z centra Prahy (39 minut).

 

  • sociální pracovníci/pracovnice do týmu NZDM
    • Jedná se o plný nebo částečný úvazek. Místo pracoviště bude v Poděbradech. Vyžadujeme vzdělání dle zák. 108/2006 Sb., o sociálních službách, praxe v oboru je výhodou. Životopis a motivační dopis mohou zájemci posílat na e-mail jana@leccos.cz, kontakt na vedoucího služby je 602 402 474, více se o nás dozvíte na www.leccos.cz.
Úvod > Akce a Nabídky práce > Volné pracovní pozice v organizaci LECCOS, z.s.