MPSV shání pracovníka či pracovnici pro spolupráci na výstupech k tématu ohrožených dětí. Detailnější informace najdete v inzerátu nebo je možné kontaktovat Martinu Ježkovou na: martina.jezkova@mpsv.cz či tel.: 724 934 360.

Práce je vhodná pro studenty vyšších ročníků (2. a 3. ročník Bc./VOŠ studia, či navazujících magisterských oborů) sociální práce, sociální pedagogiky a příbuzných oborů, proto prosíme o předání inzerátu vašim studentům, zveřejnění inzerátu na nástěnce apod.

Podrobnější informace zde: Inzerát – zpracování výstupů

Úvod > Akce a Nabídky práce > Nabídka brigády – Pracovník/nice pro zpracování výstupů k tématu Podpora a rozvoj služeb v oblasti sociálně-právní ochrany dětí