Nabídka dobrovolnictví v Komunitním centru na Praze 4

Díky projektu Znovu do života spolu se 1. dubna 2017 otevřelo Komunitní centrum v Praze 4, Na Strži 1683/40. V pilotním projektu, který je financován z Operačního programu Praha – pól růstu ČR, jsou všechny nabízené aktivity zcela zdarma.

Cílem komunitního centra je budování vzájemně prospěšných vztahů napříč všemi generacemi. Pořádáme přednášky, zájmové činnosti i diskuzní skupinky. Všechny tyto aktivity jsou určeny nejen seniorům, ale i mladším generacím. Nedílnou součástí projektu je i naplnění potřeb našich klientů.

Obracíme se na Vás s nabídkou dobrovolnické praxe pro studenty v trénování kognitivních funkcí u seniorů (paměť a pozornost). Praxe by probíhala na osobních setkáních v našem komunitním centru s našimi vybranými seniory (zájem mají 3 lidi). Setkání by měli individuální charakter, intenzita setkání by byla jednou týdně na 60-90 minut. Vše se dá domluvit dle možností studentů a našich klientů.

Byli bychom velmi rádi za navázání dialogu. Pevně věříme, že Vás nabídka zaujala a těšíme se na zprávy od Vás.
Úvod > Akce a Nabídky práce > Nabídka dobrovolnictví v Komunitním centru na Praze 4