Den otevřených dveří FF UK 2024 – 24.2.2024

Den otevřených dveří FF UK v Kampusu Hybernská nabídne v sobotu 24. února interaktivní program, který představí vybrané studijní programy

Přijďte se dozvědět, jak vypadá výuka na FF UK, co čekat od konkrétních studijních programů a jak se připravit na přijímací zkoušky. Potkejte se s pedagogy, kteří vás budou vyučovat, a skrze studující a absolventy jednotlivých oborů se přijďte dozvědět, jaké jsou možnosti uplatnění po studiu. Vybrané studijní programy představíme prostřednictvím interaktivních workshopů, panelových debat, diskuzí s absolventy, jazykových minikurzů a vědomostních kvízů.

více informací

Více informací

Inspirujte se našimi absolventy a staňte se jedním z nich!

Již máte možnost podávat přihlášky na studium sociální práce na naší katedře. Při rozhodování o zaslání přihlášky neváhejte otevřít záložku ‚Absolventi‘ a shlédnout videospoty o profesní cestě našich bývalých studentů.

Více informací

Spolek absolventů, studentů a přátel katedry

Chtěli byste po absolutoriu zůstat v kontaktu s katedrou? Rádi byste sdíleli své zkušenosti nebo na druhou stranu čerpali ze zkušeností ostatních absolventů a studentů? V tom případě se neváhejte připojit do Spolku absolventů, studentů a přátel katedry!

Více informací