Nabídka práce – HLEDAJÍ SE LEKTOŘI PODPŮRNÝCH SKUPIN

Vážení kolegové,

obracíme se na Vás s nabídkou spolupráce v Poradenském centru Hybernská FF UK (https://poradenskecentrum.ff.cuni.cz). Hledáme lektory pro vedení Podpůrných skupin pro studenty FF UK. Skupiny budou vedeny vždy dvěma lektory, kdy jeden by měl být lektorem, druhý peerem. Lektor by měl být ideálně studentem prezenčního studia nMgr. nebo Ph.D. studia oboru Sociální práce, případně oboru příbuzného. Nabídka je honorována.

Od začátku zimního semestru bude Poradenské centrum Hybernská FF UK zahajovat setkávání Podpůrných skupin. Skupina se bude scházet v pravidelných intervalech pod vedením lektora. Jedná se o podpůrnou skupinu, tedy setkávání za účelem podpory, sdílení informací, předávání a sdílení zkušeností, řešení obtížných situací ve skupině. Účastníci mohou získat podporu od ostatních členů skupiny, získat jiný pohled na situaci, pozitivní zpětnou vazbu, přijetí od ostatních a v neposlední řadě i lepší vztah sám k sobě.

V případě zájmu kontaktujte Mgr. Michaelu Veselou: michaela.vesela2@ff.cuni.cz.

Úvod > Akce a Nabídky práce > Nabídka práce – HLEDAJÍ SE LEKTOŘI PODPŮRNÝCH SKUPIN