Nabídka praxe/stáže – doučování dětí v době pandemie COVID-19

NZDM Klub Cesta v Říčanech u Prahy hledá dobrovolníky na pomoc s doučováním dětí v rámci projektu „Podpora vzdělávání dětí ohrožených sociálním vyloučením v době pandemie COVID-19“. Posláním projektu je především pomoci dětem, které během období březen-červen 2020 „propadly“ systémem, a nebylo pro ně možné účastnit se distanční výuky (ať už z hlediska nedostatku techniky, připojení k internetu, nezájmu či nemožnosti rodičů se dítěti věnovat, atd.). Materiály k doučování dodává škola daného žáka.
Ideálním dobrovolníkem je např. student pedagogických nebo sociálních oborů, či jiných pomáhajících profesí, který má 1-2x týdně asi hodinu čas a chuť pomoci. Je možné dobrovolnictví potvrdit jako praxi či stáž do školy. Co přesně by dobrovolník doučoval a jak často, je na vzájemné domluvě.
V případě zájmu či potřeby bližších informací piště na e-mail jana.kratochvilova@cestaintegrace.cz či na FB Klub Cesta.
Další informace najdete v přiloženém letáčku.

Úvod > Akce a Nabídky práce > Nabídka praxe/stáže – doučování dětí v době pandemie COVID-19