Nabídka práce – Nízkoprahový klub Autobus hledá kolegy do týmu

NZDM Autobus je sociální služba pro děti a mladistvé, kteří chtějí něco probrat, trávit smysluplně svůj volný čas, poznat nové lidi, anebo hledají podporu v kterékoliv oblasti svého života.

Autobus shání dva pracovníky v kombinaci úvazku 0,5 a 1 celý či 2x 0,75.

Náplň práce:

• komunikace s lidmi ve věku 9-26 let, kteří přijdou pro radu či infromace, svěřit se s problémy, zahrát si fotbálek nebo deskovky, vyrábět, odpočívat ad.
  • společná organizace výletů, letních výjezdů nebo komunitních akcí
  • práce probíhá jak na klubu, tak v terénu
  • práce s klienty probíhá v odpoledních hodinách, dopoledne je věnováno nezbytné administrativě, poradám a plánováním akcí

Požadavky:

• věk minimálně 21 let
  • vzdělání v oboru sociální práce, pracovník v sociálních službách či ochotu si vzdělání doplnit
  • trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost
  • výhodou je praxe v oboru

Co organizace nabízí:

• přehodnocování mzdy (po zkušební době, po roce či na základě dosažení kvalifikace na pozici)
  • plné zaškolení včetně dalšího vzdělávání
  • příspěvek na ošacení
  • sick days
  • částečně flexibilní pracovní doba, možnost dělat administrativu z domova

V případě zájmu zašlete životopis a motivační dopis na e-mail: autobus@neposeda.org. Za podmínky splnění zmíněných požadavků budete přizváni k ústnímu pohovoru. Výběrové řízení končí 30.11.2020.

Úvod > Akce a Nabídky práce > Nabídka práce – Nízkoprahový klub Autobus hledá kolegy do týmu