Spolubydlící jako osobní asistentka

Hledám spolubydlící jako osobní asistentku od 1. března 2023, nejlépe někoho kdo pracuje na osmihodinovou směnu od půl 9 nebo od 9, studentku či ženu v důchodovém věku. Jmenuji se Laura a pohybuji se pomoci invalidního vozíku. Je mi 48 let. Pracuji v Muzeu hl. města Prahy a pracuji také jako dobrovolník v sociální oblasti.

Potřebuji pomoci ráno (c. 60 minut práce) s převlékáním a, též s drobnými pracemi při vaření (oloupat brambory či nakrájet cibuli). Večer (c. 90 minut práce) potřebuji pomoc při sprchování. Také potřebuji asistenci při odchodu a návratu domů – (otevřít dveře) Když vy budete zrovna doma. V rámci vašeho bydlení bych potřebovala, abyste jednu týdně uklidily.

Nabízím jednu místnost s internetem a vše co k bydlení patří: praní, vaření apod. Pronájem se nachází v lokalitě BRANÍK, ulice Školní 1/8.

Podrobnější informace si řekneme při osobním setkání.

Kontakt: laura.boburkova@seznam.cz Mobil: 733 222 161

Úvod > Akce a Nabídky práce > Spolubydlící jako osobní asistentka