Absolventi

Milá absolventko, milý absolvente,

30. výročí založení katedry sociální práce na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy inspirovalo pracovníky katedry a některé bývalé studenty k iniciativě založit Spolek absolventů, studentů a přátel katedry sociální práce.

Naší snahou je oslovit co nejvíce absolventů. To můžeme dokázat pouze ve spolupráci s těmi z vás, na které jsme získali kontakt. Prosíme vás proto, abyste náš společný záměr dále šířili mezi své bývalé spolužáky/spolužačky, se kterými jste v kontaktu.

Pokud se rozhodnete k nám přidat, prosíme vás o vyplnění níže uvedeného přihlašovacího formuláře, kterým se hlásíte ke členství v našem spolku a dáváte nám souhlas k tomu, abychom vás ve věcech spolku nadále oslovovali a zasílali vám informace.

Naše iniciativa je teprve v začátcích, záložku určenou pro spolek absolventů na webových stránkách katedry postupně budujeme a samozřejmě počítáme se zapojením těch z vás, kteří budou mít zájem. Podporuje nás také vedoucí katedry – historicky první absolventka naší katedry v této pozici (více k historii katedry zde). Pro začátek jsme k tomuto účelu vytvořili pracovní skupinu ve složení Pavla Kodymová (absolventka/vyučující), Irena Tomešová (bývalá vyučující), Zora Fídlerová/ Havránková (absolventka), Martina Zahradníková/ Pemlová (absolventka) a Ondřej Rajmon (student, správce webstránek a FB katedry).

Za přípravný tým, Pavla Kodymová a Ondřej Rajmon

Spolek absolventů, studentů a přátel katedry sociální práce
Katedra sociální práce FFUK
Na Příkopě 29,110 00 Praha 1
E:
 spolek.SOCP@ff.cuni.cz
ksocp.ff.cuni.cz

Proč se stát členem spolku absolventů?

  • Zůstanete v kontaktu se svou domovskou katedrou.
  • Potkáte se s ostatními absolventy, pedagogy i současnými studenty.
  • Získáte pozvánky na společenské nebo vzdělávací akce pořádané katedrou.
  • Získáte prostor, kde informovat bývalé spolužáky i současné studenty o zajímavých akcích, které pořádáte.
  • V případě vašeho zájmu vás zapojíme do výuky studentů.
  • Stanete se součástí platformy pro sdílení zkušeností a dobré praxe, sdílení výstupů projektů, vzdělávacích materiálů a opor apod.

Aktuální počet členů: 218

 

Pro zajímavost přikládáme dva přehledové grafy, které znázorňují, jaké ročníky jsou ve spolku zastoupeny a v jakém sektoru (soukromém či veřejném) členové spolku pracují.

 

Úvod > Absolventi