čaSOCPis

Milé absolventky, milí absolventi, studenti a přátelé katedry.

V posledních měsících se snažíme o vybudování Spolku absolventů, studentů a přátel katedry sociální práce FF UK a objevili jsme dvě čísla čaSOCPisu, který vydávali studenti naší katedry ve druhé polovině 90. let minulého století. Byla to milá náhoda a zároveň nás to vede k tomu, abychom se tímto nápadem inspirovali. Oživíme čaSOCPis na absolventských stránkách a budeme se snažit pokračovat v této tradici, ovšem již moderní online formou (viz první čísla níže).

Ročník 1998/1

Ročník 1999/1

Ročník 2021/1

Ročník 2021/2

Ročník 2022/1

Ročník 2022/2

ČaSOCPis by měl být určený absolventům, studentům a přátelům katedry, kteří se k našemu spolku hlásí.

Naším cílem je (prozatím) zprostředkovávat:

  1. Informace spojené se životem katedry od jejích počátků po současnost – osobnosti katedry, historie katedry, chystané akce (konference, veřejné semináře, akce připravené pro absolventy apod.), zajímavé výstupy z projektů realizovaných učiteli katedry;
  2. prezentace příspěvků od absolventů – informace, o které se absolventi  chtějí se studenty, učiteli i přáteli katedry podělit ze své profesní činnosti (dobrá praxe, úspěchy, výstupy z vlastních projektů, zajímavosti apod.).

Příspěvky na našich stránkách budou prezentovány formou článků/textů, schválených prokliků, videí, video-vzkazů apod.. Viz první příspěvky absolventů ve formě videospotů.

Nezapomeňte katedru sledovat také na Facebooku . Archivní i aktuální texty časopisu Fórum sociální práce naleznete ZDE.

Úvod > Absolventi > čaSOCPis