Odbor pro sociální začleňování MMR hledá lektora aktivity

Ministerstvo pro místní rozvoj – Odbor pro sociální začleňování hledá pracovníka/ici na pozici Lektor aktivity (DPP).

Hlavní pracovní naplní pracovníka/ice je následující:

• Zajišťuje lektorování projektových dní pro žáky a/nebo pedagogy se zaměřením na interkulturní a nenásilnou komunikaci, storytelling, techniky zvládání konfliktů, včetně variantní realizace v online prostoru.
  • Komunikuje se školami v rámci realizace projektových aktivit a projektových dní pro žáky a pedagogy.
  • Zajišťuje případnou návaznou konzultační činnost v tématech, kterým se věnuje i v projektových dnech.
  • Zajišťuje propagaci projektových aktivit směrem k cílovým skupinám a institucím – zejména školám.

Více informací viz inzerát.

Úvod > Akce a Nabídky práce > Odbor pro sociální začleňování MMR hledá lektora aktivity