Charita Praha – Chodov hledá pečovatele, pečovatelky, asistenty či asistentky

Charita Chodov hledá do svého kolektivu pečovatele, pečovatelky, asistenty či asistentky. Práci je možné vykonávat při studiu a tím tak získávat cenné zkušenosti, které mohou studenti v průběhu studia propojit s teoretickou částí přípravy na výkon svého povolání.

Případní zájemci mají možnost pracovat v týmu zkušených pečovatelů a pod patronátem vedoucího sociálního pracovníka. Mají tedy jedinečnou příležitost propojit teoretické vědomosti a tím je tak implementovat okamžitě do praxe. Spolupráce je vázána v rámci multidisciplinarity i na tým zdravotních sester, s kterými se v terénu propojujeme.
Podrobnosti naleznete v přiloženém inzerátu.
Charita Praha – Chodov
U Modré školy 1/2337
149 00 Praha 4 – Chodovtel: 731 625 943socialnisluzby@charitapraha4.cz
Úvod > Akce a Nabídky práce > Charita Praha – Chodov hledá pečovatele, pečovatelky, asistenty či asistentky