Úřad práce ČR požaduje obsazení služebního místa Vrchní referent/rada – sociální pracovník v oddělení Příspěvku na péči

Úřad práce České republiky požaduje obsazení služebního místa

Vrchní referent/rada – sociální pracovník v oddělení Příspěvku na péči

Pracoviště:

Krajská pobočka ÚP ČR v Příbrami, Kontaktní pracoviště Kladno

Hlavní náplň činnosti:

Provádění cíleného sociálního šetření u osob nacházejících se v nepříznivé sociální situaci, analýz této situace a poskytování navazujícího sociálního poradenství k jejímu řešení

Řešení sociálně-právních a sociálně zdravotních problémů klientů aplikací odborných metod sociální práce, diagnostická činnost,

kompletní vedení agendy podle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách

poradenství, účast na jednání se správními orgány a jinými organizacemi v zájmu klientů.

Kvalifikační a další požadavky:

min. vyšší odborné vzdělání v oborech vzdělání zaměřených na sociální práci a sociální pedagogiku, sociální pedagogiku, sociální a humanitární práci, sociální práci, sociálně právní činnost, charitní a sociální činnost

dobrá uživatelská znalost MS Office (Word, Excel)

práce s lidmi, komunikační dovednosti, odolnost vůči stresu, práce v terénu

svéprávnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost

Pracovní podmínky:

platové zařazení v 11. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy

pružná pracovní doba – plný úvazek

Zaměstnanecké výhody:

– 5 týdnů dovolené

– 5 dní indispozičního volna (sick days)

– 1 den volna na vyřízení osobních záležitostí

– stravovací paušál z fondu kulturních a sociálních potřeb ve výši 65 Kč na den

– odměny k životním a pracovním výročím

V případě zájmu o uvedenou pozici kontaktujte Kontaktní pracoviště Kladno na e-mailové adrese: lenka.krizova4@uradprace.cz nebo písemně na adresu:

Úřad práce České republiky-krajská pobočka v Příbrami

Kontaktní pracoviště Kladno

Dukelských hrdinů 1372

272 01 Kladno

Úvod > Akce a Nabídky práce > Úřad práce ČR požaduje obsazení služebního místa Vrchní referent/rada – sociální pracovník v oddělení Příspěvku na péči